Zmiana cennika – 150 zł/h

Jako że jest początek lutego 2022 i każdy moment jest dobry – zmieniam cenę godziny zajęć, które oferuję studentom. Jest to trudna decyzja marketingowo, ale i logistycznie! Mam nadzieję, że pozwoli to na zmianę jakościową dla mnie. Nie mam od długich miesięcy spokojnego czasu na update i upgrade tej strony, która powinna być moją wizytówką,.

Brak miejsc na zajęcia

Do odwołania tego postu – nie przyjmuję nowych klientów z racji braku czasu na spotkania. Wielkość zainteresowania ofertą i potrzeb klientów przerasta moje możliwości. Proszę o zrozumienie..

Mikołajki 2021

Z okazji zbliżających się Mikołajek mały prezent dla dotychczasowych i nowych klientów! Wiek nie ma znaczenia – prezenty mile widziane! Na proste hasło Mikołajki wysłane w mailowej wiadomości dot. ustalania korepetycji – wszystkie korepetycje w terminie od czwartku 2.12.2021 do niedzieli 5.12.2021 – taniej o 10 zł! Różnica niech zostanie przeznaczona na prezent dla samego/samej.

MS Teams: zdalna kontrola komputera

Zastanawiając się nad wyborem programu do spotkania często rozważany jest Skype lub MS Teams. Część osób odrzuca od razu Skype z racji braku praktyki w tym programie, a nawet nieposiadania konta. Wówczas skierowują się do MS Teams. W obu przypadkach filmik z lekcją generowany jest automatycznie, dostępny przez kolejne 30 dni z poziomu Skype’a czy.

Korepetycje online dla grup

Na co dzień korzystam z narzędzi do videokonferencji – z programu Skype, czy Ms Teams. Niewłączona kamera studenta nie jest dla mnie problemem. Wystarczy sama rozmowa i interakcja podczas zajęć. Najgorsza jest cisza podczas rozmowy, tj. rodzi się obawa, że połączenie Skype jest przerwane i mówiłam do siebie. W związku z rozwojem tego sposobu nauczania.

Sklep z zadaniami?!

Technicznie już jest, ale pusty, bo bez treści. 😉 Już w realizacji w czasie wolnym od wysokiego tempa pracy. Sklep z zadaniami! Zadania pochodzące z mojego dużego zbioru przygotowanych zadań. Na preferencyjnych warunkach. Jeśli macie pomysł, chęci na współpracę, piszcie w komentarzach! P. S. Wszystko dzięki mojemu wszechstronnie uzdolnionemu mężowi – informatykowi, tj. administratorowi sieci,.

Discord – wyższa jakość dźwięku

Komunikatorów do nauki zdalnej jest sporo w sieci. Głównie korzystam ze Skype, ponieważ posiada on możliwość udostępnienia widoku pulpitu, a i nagrywanie lekcji jest super opcją. Film generowany jest w kilka minut po zakończeniu lekcji. Jednak.. Ucząc studentów zauważyłam, że głos jest jednak wyższej jakości, jeśli korzystamy z innego narzędzia podczas rozmowy. Discord to komunikator.

mini-playlisty?

W serwisie YouTube posiadam kilkaset filmów w ramach kilkunastu playlist. Początkowo takie grupowanie filmów miało pozwolić na uporządkowanie materiału, jaki wg mnie jest standardem/minimum wiedzy dla studentów kierunków ekonomicznych z poszczególnych przedmiotów. Na tą chwilę za kompletną uznaję playlistę ze statystyki opisowej, a tą – ze statystyki matematycznej niemal. Jednak problem leży w jej rozmiarze.

Korepetycje a epidemia

Sytuacja jest bardzo wyjątkowa. Wszyscy potrzebują przejść ten czas – w zdrowiu i z zaliczonymi przedmiotami na uczelni. W każdym aspekcie życia od kilku tygodni panuje chaos. W moim również, ale pracuję dalej. Osobiście preferuję wykorzystywanie nowych technologii nauczania, jak nauka zdalna poprzez Skype, mailowanie z uczniami, czy rozmowy telefoniczne. Obecnie znalazło to dodatkowe uzasadnienie.