Kanał Plus Projekt

W serwisie PlusProjekt znajduje się zbiór filmów o tematyce praktycznej. Dotyczą one sposobu rozwiązywania zadań z przedmiotów ekonomicznych.

Z każdego przedmiotu nagrane jest ponad 490 filmów, na których omawiam jak poradzić sobie z zadaniami ilościowymi zaczynając od minimum teorii, omówienia oznaczeń, niezbędnych wzorów, podstawień ze wskazówkami, obliczeń dodatkowych przez odpowiedź wraz z często niezbędną interpretacją.

Zamierzam ten serwis korepetycji rozwijać. Nie uważam, że jest on kompletny. Jednak wymaga on wyższej jakości dźwięku niż sądziłam. Niedługo będę nagrywać już przyjemniejsze dla ucha filmy – pozbawione szumów, aby głos był tym głównym elementem, co słyszy student na filmie.

Tymczasem – przed rozbudowaniem stron o każdym z kilkunastu przedmiotów – umieszczam spis wszystkich playlist. Zmiana strony internetowej z przestarzałej na nowszą daje większe możliwości usprawnienia po jej nawigacji, ale kusi też szansą na poszerzenie jej treści – np. o galerię filmów na kanale YT.

Spis playlist moich filmów – wszystkie jak wiadomo – za darmo i do wielokrotnego odsłuchania i obejrzenia!